YARDIM

Siteden nasıl sipariş verebilirim?

  • Tauss Marine Marketten güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız çok kolay, tek yapmanız gereken satın almak istediğiniz ürün resimlerinin altında bulunan “Ekle” kutucuğunu, ya da ürün sayfalarındaki “Sepete Ekle” tuşunu kullanarak sepetinize eklemektir. Ekranın sol üst köşesinde sepetinizi kontrol edebilir, ürünleri satın almak için “Kasaya Git” bağlantısını kullanarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Siparişim ne zaman işleme alınır?

  • 15:00′dan önce verilen siparişler aynı iş günü, 15:00′dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir. Hafta sonu veya resmi tatillerde verilen siparişler takip eden ilk iş gününde işleme alınır.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

  • Siparişiniz kargoya verilene kadar istediğiniz an bizimle iletişime geçerek iptal edebilirsiniz. Ad-Soyad ve ürün bilgilerini bize ilettiğiniz takdirde siparişiniz başka bir işleme gerek kalmadan iptal edilir.

Sipariş onayından sonra ürünleri ne zaman teslim alabilirim?

  • Siparişleriniz onaylanmasının ardından en geç 3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketlerine teslim edilir. Kargoya verilen ürünler İstanbul ve çevre illere 1 ila 2, İstanbul dışına ise 2 ila 4 gün içinde teslim edilir. Teslimat süreleri lojistik firmasından kaynaklanan olası gecikmeler ihtimali düşünülerek yazılmıştır.

Siparişlerimde ne kadar kargo ücreti öderim?

  • Yurtiçi sabit kargo ücreti 5,00 TL, KKTC içinse 10,00 TL’dir, bunun haricinde cebinizden ekstra ödemeler yapmazsınız. Tauss Marine’in Ücretsiz Kargo kampanyası dahilinde 150,00 TL ve üzeri her alışverişte Türkiye’nin her yerine ve KKTC’ye ücretsiz olarak gönderilmektedir. Bu kampanyamız sadece Tauss Marine sitesinden yapılan alışverişler için geçerlidir.