Garanti ve İade Koşulları

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

 

I. Ürünün İadesi

Satın aldığınız ürünün ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve bozulmamış olması durumunda fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal ambalajı bozulmuş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade işlemleri için öncelikle iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve müşteri bilgilerini içeren mesajı e-posta adresimize veya iletişim bölümündeki formdan gönderiniz. Müşteri hizmetleri gönderdiğiniz e-mail aracılığı ile sizinle temasa geçerek bildirilecektir. İade işlemlerinde taşıma masrafları alıcı tarafından karşılanır.

 

II. Kusurlu Ürünler:

Uygulama sırasında fark edilen kusurlu ürünleri meydana gelen hataları belirterek fatura bilgilerinizi içeren mesajla birlikte e-posta adresimize gönderiniz. Müşteri hizmetleri bildirdiğiniz gerekçeyi uygun gördüğü takdirde gerekli testlerin yapılması için ürünü laboratuara yollayacaktır. Gelen raporda söz konusu ürünlerin kusurunun tespiti durumunda müşterinin talebine göre aynı ücrette başka bir ürün veya ödeme iptali işlemi gerçekleştirilir. Kusurlu ürünlerde taşıma masrafları tarafımızdan karşılanır.